blue {cache}

W codeblue stworzyliśmy unikalne repozytorium – blue {cache} – dzięki któremu Klient otrzymuje fundament bardzo szybkiego, elastycznego i nowoczesnego systemu buforowania danych, wspierający odczyt informacji i uzupełniający zapis do lokalnej bazy danych.

Główne zastosowanie naszego repozytorium to tworzenie baz produktowych, które w szybki sposób przekazują informacje do oraz od Klienta, przy wykorzystaniu dowolnego kanału komunikacji np. poprzez aplikacje mobilne, internet czy też aplikacje front desk.

Wdrożenie blue {cache} umożliwia zwiększenie wydajności pracy systemów głównych Klienta poprzez odpowiednie ich opakowanie warstwą pośrednią.

blue {cache} to wiele mikro-usług, które gromadzą dane o oferowanych produktach lub też danych Klienta, które można przekazywać bardzo szybko w sposób nieprzerwany.

Dzięki prostej, otwartej, dynamicznej i skalowalnej architekturze rozwiązania, każdy z obecnych elementów systemu Klienta ma możliwość szybkiego, bezproblemowego podłączenia się do blue {cache}.

blue {cache} umożliwia tworzenie wielu dowolnych repozytoriów (małych jak i rozbudowanych) pośredniczących w dostępie do danych Klienta udostępniając je w przyjazny sposób zewnętrznym partnerom biznesowym lub wewnątrz organizacji.

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy o tym, jak innowacja może wzmocnić Twój biznes.


+48 791 696 966


Nasza strona korzysta z plików cookies i technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszej strony internetowej bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej w polityce plików cookies.

Akceptuję