Case studies

Aplikacja wellness do mierzenia samopoczucia i badania wydajności pracowników.

Aplikacja zapewnia zestaw narzędzi, umożliwiających pomoc w wyznaczaniu celów dla pracowników, gdzie mogą oni ustawić swoje cele zawodowe, życiowe i zdrowotne lub wziąć udział w kursach pomagających uczyć się i podejmować działania w zakresie samopomocy, walce ze stresem i innych aspektach życia. Aplikacja, w razie potrzeby, zarekomenduje i pomoże ustalić wizytę u potrzebnego specjalisty.

Zobacz więcej

Niestandardowe narzędzie migracji między bazami danych.

Jesteśmy specjalistami od brudnej roboty, którzy się nie boją różnorodności i złożoności danych wymaganych do migracji, jak i skomplikowanych systemów legacy oraz spaghetti kodu – potrafimy zmigrować równolegle 5 miliardów rekordów w oparciu o niestandardowy proces ETLR, gdzie przyspieszyliśmy go o 50% w stosunku do poprzedniej wersji! Warto wspomnieć, że odbyło się to przy pełnej koherencji danych.

Zobacz więcej

Silnik migracyjny stworzony w „Bespoke” na potrzeby szwajcarskiego banku.

Kiedy szwajcarskie banki proszą o pomoc, nie możemy powiedzieć „nie”. Migracja 0,5 miliarda danych to dla naszego zespołu chleb powszedni, gdzie o klienta i jego wymagania biznesowe dbamy priorytetowo. Dodatkowo, jednym z kluczowych punktów w projekcie była pomoc w procesie reindeksacji, gdzie z powodzeniem wsparliśmy naszego klienta w tym zadaniu.

Zobacz więcej

Aplikacja na tablety przeznaczona do wspierania procesów edukacyjnych.

Głównym oczekiwaniem dotyczącym aplikacji było przygotowanie czytelnego interfejsu, który ze względu na swoją zawartość (warstwa prezentacyjna opiera się głównie o tekst) miał wspomóc w analizie problemów edukacyjnych uczniów i nie tylko.

Zobacz więcej

Udostępnianie w aplikacji i weryfikacja w aplikacji kart dla Google Pay.

Korzystanie z Google Pay i proces tokenizacji jest złożonym procesem płatniczym, ale dostosowanie go do potrzeb banku może być nie lada wyzwaniem, dlatego nasi wykwalifikowani analitycy wiedzą, jak przeprowadzić klienta przez to bezboleśnie. Aby za słowem szły czyny, jedno z naszych wdrożeń u klienta, przyczyniło się do stworzenia pierwszego cyfrowego tokena karty na polskim rynku – reszta to już historia.

Zobacz więcej

Aplikacja do zarządzania historią transakcji klientów.

Kiedy myślisz o przetwarzaniu dużych ilości danych, myślisz codeblue. Projektujemy połączenia pomiędzy kolejkami danych (brokerami komunikatów) a Core’em systemu centralnego dokładając do tego warstwę transformacji biznesowych i udostępnianie danych za pomocą API naszym użytkownikom – brzmi skomplikowanie? Nie dla nas. Ale proces uczynić bardziej wydajnym, utrzymanie baz danych jest kluczem, więc zaprojektowanie indeksów, planów przebudowy i struktury bazy danych nie stanowi problemu.

Zobacz więcej